Založ si blog

Neomylný súdny znalec Škodáček a jeho priateľ prokurátor bodujú

Neni lepší čas na písanie ako nedeľa poobede. Človek je napapaný, oddýchtnutý a naplnený energiou a pripravený bojovať s dementmi od firmy veterné mlyny. Po tom ako som si znovu preštudoval a porovnal znalecký posudok Škodáčka a dodatok k tomuto posudku si dovolím vysloviť môj názor, že to ešte stále nie je v poriadku. Tu je teraz vidno ako krvopotne pomáha pán prokurátor Konkolovský k spravodlivému postupu a spravodlivému vyšetrovaniu, teda spravodlivému procesu. Máme plnú kopu listov, v ktorých zamieta všetky naše sťažnosti podľa svojho svedomia a všade tvrdí, že je všetko v poriadku. Ako môže byť niečo v poriadku, keď sa to zakladalo na krivom znaleckom posudku? V prvom rade si kladiem otázku ako sa s tým vysporiadal, ako to preštudoval tento prokurátor, keď si nevšimol, že znalecký posudok je špatne vypracovaný. Veď sám súdny znalec v opravenej časti znaleckého posudku uvádza, že zbraň bola použitá na vzdialenosť ako to uvádzajú poškodení a všetci svedkovia. Nemal tento prokurátor tak isto porovnávať znalecký posudok s výpoveďami svedkov a poškodených? Viem, je to ťažké, lebo musel statočne zametať a zakrývať nezákonnú činnosť svojho kamaráta, čo určite nebolo ľahké. To, že tým už 6rokov škodí môjmu synovi mu nevadilo. Asi si myslel, dokonca bol o tom presvedčený, že ako prokurátor si toto môže dovoliť a že na krajskej prokuratúre mu jeho poľovnícki kamaráti a kolegovia jeho prešľapy určite prehliadnu a určite sa s nimi aj stotožnia. Práve mám pred sebou jedno uvznesenie, v ktorom sa hovorí, že zbraň ste nepoužili podľa návodu. Teraz som zvedavý, keď v opravenom znaleckom posudku sa uvádza, že zbraň bola použitá na vzdialenosť 1,5 až 2 metre čo vymyslí pán prokurátor a ako sa bude teraz vyjadrovať. Aby sme to zhrnuli, obvinenie a obžaloba boli vznesené na základe znaleckého posudku, ktorý bol podľa môjho názoru krivý, nebol vypracovaný v súlade so zákonom a teda bol chybný a nezákonný a na základe svedectva dnes už právoplatne odsúdených za útok na môjho syna, 100% svedkov pána prokurátora Mariána Konkolovského. Myslím si, že „čestnosť a spravodlivosť a nezaujatosť“ týchto ľudí hovorí sama za seba. K tomuto musím dať pozdrav, bez ktorého by to nebolo ono: Česť práci!

Poďakovanie Generálnej prokuratúre

19.12.2019

Touto cestou chcem poďakovať zamestnancovi generálnej prokuratúry JUDr. Jaroslav Kozolka, LL.M.,MBA, ktorý ako jediný zamestnanec generálnej prokuratúry sa vysporiadal s nami uvedenou sťažnosťou, viac »

Chyby súdneho znalca si dôkladne „osvojili a preskúmali“ aj prokurátori

16.12.2019

Po dôkladnom prečítaní znaleckého posudku a zhodnotení tejto kvázi novej doložky som prišiel k záveru, že súdny znalec Škodáček by sa mal začať učiť pracovať s internetom a trošku viac »

Dlho očakávaná spravodlivosť sa možno približuje

13.12.2019

Využijeme malú prestávku v našej práci a pokračujeme v písaní. Tak ako som včera písal, že podľa môjho názoru nekompetentný súdny znalec opravil po vyše 5rokoch svoj krivý znalecký posudok viac »

Dobroslav Trnka, vypočúvanie, NAKA

Opozícia je presvedčená, že Dobroslav Trnka nemal byť prepustený

17.01.2020 17:33

Exgenerálny prokurátor mal byť obvinený za jeho rozhovor s exministrom financií Jánom Počiatkom okolo kauzy Lemikon

web-hra-01

Nedaj si uchmatnúť peniaze Kiskom. Smer opäť provokuje

17.01.2020 17:13

Nedaj si vziať peniaze Kiskom. Princíp hry, ktorú sa chystá pustiť Smer do on-line priestoru, je jednoduchý. Prináša nový prvok do predvolebnej kampane.

kamión, doprava, cesty

Vráti sa blokáda ciest? Ani úľavy za 30 miliónov časti dopravcov nestačia

17.01.2020 16:37

Rokovania s dopravcami, ktorí blokovali cesty, sú vo finále. Podľa štrajkujúcich návrhy ministra neriešia podstatu problému.

novoročný obed s bývalými prezidentmi

Čaputová: Ak ĽSNS vyhrá voľby, neznamená to, že aj zloží vládu

17.01.2020 16:28

"Druhým predpokladom je väčšina v parlamente, a tu si musíme naozaj počkať na výsledok volieb," povedala prezidentka.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 39
Celková čítanosť: 70839x
Priemerná čítanosť článkov: 1816x

Autor blogu

Kategórie