Založ si blog

Dlho očakávaná spravodlivosť sa možno približuje

Využijeme malú prestávku v našej práci a pokračujeme v písaní. Tak ako som včera písal, že podľa môjho názoru nekompetentný súdny znalec opravil po vyše 5rokoch svoj krivý znalecký posudok na základe ktorého sa vyjadroval „spravodlivý“ „neskorumpovaný“ a „premúdrelý prokurátor Konkolovský, ktorý je zároveň osobným priateľom hore uvedeného súdneho znalca a ďalší prokurátori komárňanskej a krajskej prokuratúry Nitra, ktorých mená uvediem neskôr. Máme jedno veľmi zaujímavé vyjadrenie aj od súčasnej mediálnej hviezdy a to prokurátora špecializovanej prokuratúry JUDr. Honz, ktoré akosi podľa môjho názoru nekorešponduje so zákonom alebo zákonným postupom, ale to si nechajme na trošku neskôr, pretože o toto upovedomenie prejavili záujem aj niektoré médiá a z toho dôvodu o tom v súčasnej dobe nechceme písať. Takže teraz, keď je opravený pochybný znalecký posudok „odborného“, „presného“ súdneho znalca Škodáčeka, som zvedavý čo bude trepať a vymýšlať pán dozorujúci prokurátor Konkolovský ďalej. Apropo som strašne zvedavý či sa sudkyňa JUDr. Erika Jóbová už vysporiadala so všetkými návrhmi, ktoré sme jej podali my alebo so všetkými zaujímavými odstúpeniami, ktoré jej odstúpila či už okresná alebo krajská prokuratúra. A keďže obvinenie môjho syna bolo vznesené na základe tohto krivého znaleckého posudku a na základe výpovedí dnes už právoplatne odsúdených vynikajúcich svedkov pána prokurátora, som veľmi zvedavý ako sa pani sudkyňa uráči vysporiadať.

Poďakovanie Generálnej prokuratúre

19.12.2019

Touto cestou chcem poďakovať zamestnancovi generálnej prokuratúry JUDr. Jaroslav Kozolka, LL.M.,MBA, ktorý ako jediný zamestnanec generálnej prokuratúry sa vysporiadal s nami uvedenou sťažnosťou, viac »

Chyby súdneho znalca si dôkladne „osvojili a preskúmali“ aj prokurátori

16.12.2019

Po dôkladnom prečítaní znaleckého posudku a zhodnotení tejto kvázi novej doložky som prišiel k záveru, že súdny znalec Škodáček by sa mal začať učiť pracovať s internetom a trošku viac »

Neomylný súdny znalec Škodáček a jeho priateľ prokurátor bodujú

15.12.2019

Neni lepší čas na písanie ako nedeľa poobede. Človek je napapaný, oddýchtnutý a naplnený energiou a pripravený bojovať s dementmi od firmy veterné mlyny. Po tom ako som si znovu preštudoval viac »

Dobroslav Trnka, vypočúvanie, NAKA

Opozícia je presvedčená, že Dobroslav Trnka nemal byť prepustený

17.01.2020 17:33

Exgenerálny prokurátor mal byť obvinený za jeho rozhovor s exministrom financií Jánom Počiatkom okolo kauzy Lemikon

web-hra-01

Nedaj si uchmatnúť peniaze Kiskom. Smer opäť provokuje

17.01.2020 17:13

Nedaj si vziať peniaze Kiskom. Princíp hry, ktorú sa chystá pustiť Smer do on-line priestoru, je jednoduchý. Prináša nový prvok do predvolebnej kampane.

kamión, doprava, cesty

Vráti sa blokáda ciest? Ani úľavy za 30 miliónov časti dopravcov nestačia

17.01.2020 16:37

Rokovania s dopravcami, ktorí blokovali cesty, sú vo finále. Podľa štrajkujúcich návrhy ministra neriešia podstatu problému.

novoročný obed s bývalými prezidentmi

Čaputová: Ak ĽSNS vyhrá voľby, neznamená to, že aj zloží vládu

17.01.2020 16:28

"Druhým predpokladom je väčšina v parlamente, a tu si musíme naozaj počkať na výsledok volieb," povedala prezidentka.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 39
Celková čítanosť: 70838x
Priemerná čítanosť článkov: 1816x

Autor blogu

Kategórie