Založ si blog

Neomylný súdny znalec Škodáček a jeho priateľ prokurátor bodujú

Neni lepší čas na písanie ako nedeľa poobede. Človek je napapaný, oddýchtnutý a naplnený energiou a pripravený bojovať s dementmi od firmy veterné mlyny. Po tom ako som si znovu preštudoval a porovnal znalecký posudok Škodáčka a dodatok k tomuto posudku si dovolím vysloviť môj názor, že to ešte stále nie je v poriadku. Tu je teraz vidno ako krvopotne pomáha pán prokurátor Konkolovský k spravodlivému postupu a spravodlivému vyšetrovaniu, teda spravodlivému procesu. Máme plnú kopu listov, v ktorých zamieta všetky naše sťažnosti podľa svojho svedomia a všade tvrdí, že je všetko v poriadku. Ako môže byť niečo v poriadku, keď sa to zakladalo na krivom znaleckom posudku? V prvom rade si kladiem otázku ako sa s tým vysporiadal, ako to preštudoval tento prokurátor, keď si nevšimol, že znalecký posudok je špatne vypracovaný. Veď sám súdny znalec v opravenej časti znaleckého posudku uvádza, že zbraň bola použitá na vzdialenosť ako to uvádzajú poškodení a všetci svedkovia. Nemal tento prokurátor tak isto porovnávať znalecký posudok s výpoveďami svedkov a poškodených? Viem, je to ťažké, lebo musel statočne zametať a zakrývať nezákonnú činnosť svojho kamaráta, čo určite nebolo ľahké. To, že tým už 6rokov škodí môjmu synovi mu nevadilo. Asi si myslel, dokonca bol o tom presvedčený, že ako prokurátor si toto môže dovoliť a že na krajskej prokuratúre mu jeho poľovnícki kamaráti a kolegovia jeho prešľapy určite prehliadnu a určite sa s nimi aj stotožnia. Práve mám pred sebou jedno uvznesenie, v ktorom sa hovorí, že zbraň ste nepoužili podľa návodu. Teraz som zvedavý, keď v opravenom znaleckom posudku sa uvádza, že zbraň bola použitá na vzdialenosť 1,5 až 2 metre čo vymyslí pán prokurátor a ako sa bude teraz vyjadrovať. Aby sme to zhrnuli, obvinenie a obžaloba boli vznesené na základe znaleckého posudku, ktorý bol podľa môjho názoru krivý, nebol vypracovaný v súlade so zákonom a teda bol chybný a nezákonný a na základe svedectva dnes už právoplatne odsúdených za útok na môjho syna, 100% svedkov pána prokurátora Mariána Konkolovského. Myslím si, že „čestnosť a spravodlivosť a nezaujatosť“ týchto ľudí hovorí sama za seba. K tomuto musím dať pozdrav, bez ktorého by to nebolo ono: Česť práci!

Prokuratúra v Komárne opäť boduje

17.02.2020

Aj napriek tomu, že Generálna prokuratúra vydala pokyn aby vyšetrovanie nášho trestného oznámenia bolo vykonané v inom okrese, teda konkrétne v Nových Zámkoch, komárňanská prokuratúra dala viac »

Poďakovanie Generálnej prokuratúre

19.12.2019

Touto cestou chcem poďakovať zamestnancovi generálnej prokuratúry JUDr. Jaroslav Kozolka, LL.M.,MBA, ktorý ako jediný zamestnanec generálnej prokuratúry sa vysporiadal s nami uvedenou sťažnosťou, viac »

Chyby súdneho znalca si dôkladne „osvojili a preskúmali“ aj prokurátori

16.12.2019

Po dôkladnom prečítaní znaleckého posudku a zhodnotení tejto kvázi novej doložky som prišiel k záveru, že súdny znalec Škodáček by sa mal začať učiť pracovať s internetom a trošku viac »

Milan Krajniak, podcast

Krajniak: Do cirkusu sa nezapojíme

21.02.2020 00:00

Hosťom v podcastovom štúdiu Pravdy bol Milan Krajniak, podpredseda hnutia Sme rodina.

súd / polícia / policajt / policajti /

Pri Stročíne sa zrazili auto a kamión, jeden človek je mŕtvy

20.02.2020 22:45

Po nehode bola cestá uzavretá v oboch smeroch, na mieste zasahovali hasiči.

kalkulačka, papiere, notebook, počátanie

Americkej agentúre, ktorá spravuje aj údaje prezidenta Trumpa, unikli dáta

20.02.2020 21:18

Hovorca DISA zdôraznil, že nie sú žiadne dôkazy o zneužití osobných údajov.

koral

Koralové biotopy na Zemi ohrozuje klimatická zmena

20.02.2020 20:46

Najväčšou sústavou koralových útesov je Veľká koralová bariéra v Austrálii.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 40
Celková čítanosť: 75179x
Priemerná čítanosť článkov: 1879x

Autor blogu

Kategórie