Založ si blog

Chyby súdneho znalca si dôkladne „osvojili a preskúmali“ aj prokurátori

Po dôkladnom prečítaní znaleckého posudku a zhodnotení tejto kvázi novej doložky som prišiel k záveru, že súdny znalec Škodáček by sa mal začať učiť pracovať s internetom a trošku sa modernizovať, lebo dnes sa píše rok 2019 a nie 2001. Ale nevadí, veď len nech funguje ďalej a uvidíme ako zmenia Škodáčkove úpravy krivého a zavádzajúceho znaleckého posudku názor súdu a prokuratúry. Možno mu ešte osobne „pogratulujem a poďakujem“. Ako som už včera písal, s týmito skutočnosťami sa nevysporiadal ani Kukoda a ani Panyiová. Dôležité je to, že toto mal postrehnúť v prvom rade dozorujúci prokurátor, ktorý má v prvom rade dozorovať zákonnosť a spravodlivosť procesu a usmerňovať týchto „odborníkov“, aby viedli vyšetrovanie tak ako je treba. Podľa môjho názoru toto ale vôbec nedodržal a tak nám zostáva len jedna otázka, že prečo? Má vôbec tento človek na to, aby robil prokurátora? Dnes už môžeme vyhlásiť, že argumenty s ktorými operoval Konkolovský a s ktorými sa oháňali aj ostatní prokurátori, ktorí sa podielali na vyšetrovaní prípadu je len sprostá demagógia, ktorú zavinil podľa môjho názoru Škodáček svojím neodborným prístupom. Nehraničia potom už všetky tieto veci s marením spravodlivosti? V priebehu tohto týždňa zverejníme podklady a vyjadrenia, ktoré napísali niektorí prokurátori vo svojich uzneseniach.

Prokuratúra v Komárne opäť boduje

17.02.2020

Aj napriek tomu, že Generálna prokuratúra vydala pokyn aby vyšetrovanie nášho trestného oznámenia bolo vykonané v inom okrese, teda konkrétne v Nových Zámkoch, komárňanská prokuratúra dala viac »

Poďakovanie Generálnej prokuratúre

19.12.2019

Touto cestou chcem poďakovať zamestnancovi generálnej prokuratúry JUDr. Jaroslav Kozolka, LL.M.,MBA, ktorý ako jediný zamestnanec generálnej prokuratúry sa vysporiadal s nami uvedenou sťažnosťou, viac »

Neomylný súdny znalec Škodáček a jeho priateľ prokurátor bodujú

15.12.2019

Neni lepší čas na písanie ako nedeľa poobede. Človek je napapaný, oddýchtnutý a naplnený energiou a pripravený bojovať s dementmi od firmy veterné mlyny. Po tom ako som si znovu preštudoval viac »

Milan Krajniak, podcast

Krajniak: Do cirkusu sa nezapojíme

21.02.2020 00:00

Hosťom v podcastovom štúdiu Pravdy bol Milan Krajniak, podpredseda hnutia Sme rodina.

súd / polícia / policajt / policajti /

Pri Stročíne sa zrazili auto a kamión, jeden človek je mŕtvy

20.02.2020 22:45

Po nehode bola cestá uzavretá v oboch smeroch, na mieste zasahovali hasiči.

kalkulačka, papiere, notebook, počátanie

Americkej agentúre, ktorá spravuje aj údaje prezidenta Trumpa, unikli dáta

20.02.2020 21:18

Hovorca DISA zdôraznil, že nie sú žiadne dôkazy o zneužití osobných údajov.

koral

Koralové biotopy na Zemi ohrozuje klimatická zmena

20.02.2020 20:46

Najväčšou sústavou koralových útesov je Veľká koralová bariéra v Austrálii.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 40
Celková čítanosť: 75180x
Priemerná čítanosť článkov: 1880x

Autor blogu

Kategórie