Založ si blog

Pred upratovaním a po upratovaní

Tak ako som sľúbil, že tento týždeň zverejním niektoré veľmi čudné a podľa môjho názoru pochybné vyjadrenia krajskej prokuratúry v našom prípade vám v dnešný deň poskytnem na prečítanie upovedomenia z krajskej prokuratúry, kde najskôr boli vyhodnotené naše podania ako trestné oznámenia a potom po mávnutí čarovného prútika sa zmenili na našu obhajobu. Krajský prokurátor videl vec asi tak, že sa jedná o našu obhajobu aj keď sme uviedli, že sa jedná o trestné oznámenie za konkrétny skutok. Všetky naše sťažnosti na postupy v tomto prípade, okresná prokuratúra Komárno a krajská prokuratúra Nitra vyhodnocovala podobným spôsobom a odosielala ich na okresný súd Komárno. Sme si istí v tom, že ani jedno z týchto podaní pani sudkyňa nikdy neprehodnotila a nevyhodnotila, veď sudca predsa nevyšetruje. Jednoznačne sme žiadali v našom trestnom oznámení, aby krajská prokuratúra prešetrila postup tohto podozrivého súdneho znalca a vyšetrovaním uviedla či sa jedná o trestný čin alebo nie. Pán prokurátor má asi problém pochopiť, čo je to trestné oznámenie alebo to pochopiť z nejakého dôvodu nechce. Prajem Vám príjemné čítanie a nami sľúbené podklady sú tu.

 

Zaujímavé upovedomenie

15.11.2019

Po podaní našej sťažnosti na prokurátora a konanie policajta sme dostali túto zaujímavú odpoveď, v ktorej sa uvádza, že z našej sťažnosti nevyplývajú skutočnosti, ktoré by zakladali viac »

Podozrivé pochybenia

14.11.2019

Tak sme tu znovu. Po doručení uznesenia z krajského súdu Nitra, v ktorom sa uvádza mimochodom aj to, že sudkyňa, ktorá figuruje v našom prípade, JUDr. Erika Jóobová nekonala v súlade so zákonom, viac »

Zametá krajská prokuratúra Nitra trestné oznámenie na znalca pod koberec?

08.11.2019

Dlho sme sa neozvali a to z dôvodu, že sme čakali na odpovede krajskej prokuratúry na sťažnosti a trestné oznámenia, ktoré podala naša obhajoba. Po dlhom čase sme sa dočkali odpovede z krajskej viac »

Sopka Nový Zéland

Erupcia novozélandskej sopky si vyžiadala minimálne jednu obeť

09.12.2019 06:30, aktualizované: 07:10

Novozélandská polícia uviedla, že v okolí sopky sa nachádzalo aj viacero cudzincov.

smer, voľby

Smer ďalším videom útočí na všetkých. Experti: Je to dvojtvárne

09.12.2019 06:00

Pozrite si najnovšie video Smeru a názor expertov naň. Nepomýli to voličov? Pre TV Pravda videá Smeru komentujú Michal Ruttkay a Ján Baránek.

Komárno, MHD, Arriva, autobus

Arriva chce zvýšiť ceny cestovného v mestách a krajoch

08.12.2019 23:58

Dopravná skupina Arriva považuje za potrebné zvýšiť ceny cestovného v dotovanej mestskej a prímestskej autobusovej doprave.

Prešov

Ján prežil výbuch v Prešove: Je mi ľúto ľudí, ktorí tam zostali

08.12.2019 21:29

Boli sme s dcérou doma. Cítili sme plyn, valilo sa to cez chodbu až hore. Kričal som z balkóna, nech vypnú plyn. Povedali mi, že sa to už rieši. A o niekoľko minút nastal výbuch.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 34
Celková čítanosť: 55194x
Priemerná čítanosť článkov: 1623x

Autor blogu

Kategórie