Založ si blog

Podozrivé pochybenia

Tak sme tu znovu. Po doručení uznesenia z krajského súdu Nitra, v ktorom sa uvádza mimochodom aj to, že sudkyňa, ktorá figuruje v našom prípade, JUDr. Erika Jóobová nekonala v súlade so zákonom, nemala problém sa nevysporiadať ani s usmernením vyššieho súdu, to jest krajského súdu Nitra. Vo viacerých uzneseniach o pribratí súdneho znalca Škodáčeka pochybila, čím podľa môjho názoru spôsobila prieťahy v konaní a položme si otázku či náhodne alebo či tým zakrýva pochybné konania súdneho znalca a jasne sa v tomto uznesení uvádza, že vzhľadom na tieto pochybenia nemôže krajský súd vec riadne prešetriť a nemôže sa z tohto dôvodu k danej veci vyjadriť. To, že sudkyňa robí tieto pochybenia je viac jak isté, pretože sa na ňu sťažuje aj sám okresný prokurátor, teda okresná prokuratúra a čomu nasvedčuje aj to, že vyšší súd zrušil jej rozhodnutie a uviedol, že nerešpektovala usmernenie alebo nariadenie vyššieho súdu a to opätovne. Teda, aby ste všetci pochopili, kým výde takéto rozhodnutie krajského súdu prejde 60dní, kým sa s ním vysporiada sudkyňa ďalších 30, to je 90dní. Ak tieto kroky namietame my alebo prokurátor začne táto ceremónia opätovne, tak si vypočítajte, že v skutočnosti sme podľa nášho prepočtu stratili minimálne 9mesiacov s týmito ich prešľapmi a to len z toho dôvodu, že tieto jej rozhodnutia sú potom nepreskúmateľné nadriadeným súdom a je nutné naše podania opakovať. Zrejme pani sudkyňa nemusí rešpektovať usmernenie a nariadenie vyššieho súdu a môže si robiť čo chce. Toto všetko musí znášať občan, teda v tomto prípade my. Podľa môjho názoru nezávislosť sudcu bola uzákonená z dôvodu rýchleho a spravodlivého súdneho konania a nie aby mohol vytvárať umelé prieťahy v konaní. Takže keď to zhrnieme, podľa nášho názoru táto sudkyňa opätovne a opakovane vydáva nepreskúmateľné rozhodnutia, ktorým ponecháva znalecký posudok ako podklad obžaloby, pričom je tento posudok vypracovaný o zbrani, ktorá v prípade nebola vôbec použitá a od roku 2014 do dnešného dňa nevykonala procesný úkon, ktorým by odstránila tento nedostatok, vďaka ktorému spôsobila prieťahy v súdnom konaní minimálne o 9mesiacov v každom jednom pochybení. Je len na vás, aby ste reálne zvážili či sa tieto pochybenia dajú vyhodnotiť ako náhodné.

Prokuratúra v Komárne opäť boduje

17.02.2020

Aj napriek tomu, že Generálna prokuratúra vydala pokyn aby vyšetrovanie nášho trestného oznámenia bolo vykonané v inom okrese, teda konkrétne v Nových Zámkoch, komárňanská prokuratúra dala viac »

Poďakovanie Generálnej prokuratúre

19.12.2019

Touto cestou chcem poďakovať zamestnancovi generálnej prokuratúry JUDr. Jaroslav Kozolka, LL.M.,MBA, ktorý ako jediný zamestnanec generálnej prokuratúry sa vysporiadal s nami uvedenou sťažnosťou, viac »

Chyby súdneho znalca si dôkladne „osvojili a preskúmali“ aj prokurátori

16.12.2019

Po dôkladnom prečítaní znaleckého posudku a zhodnotení tejto kvázi novej doložky som prišiel k záveru, že súdny znalec Škodáček by sa mal začať učiť pracovať s internetom a trošku viac »

súd / polícia / policajt / policajti /

Pri Stročíne sa zrazili auto a kamión, jeden človek je mŕtvy

20.02.2020 22:45

Po nehode bola cestá uzavretá v oboch smeroch, na mieste zasahovali hasiči.

kalkulačka, papiere, notebook, počátanie

Americkej agentúre, ktorá spravuje aj údaje prezidenta Trumpa, unikli dáta

20.02.2020 21:18

Hovorca DISA zdôraznil, že nie sú žiadne dôkazy o zneužití osobných údajov.

koral

Koralové biotopy na Zemi ohrozuje klimatická zmena

20.02.2020 20:46

Najväčšou sústavou koralových útesov je Veľká koralová bariéra v Austrálii.

Britain Mosque Stabbing

V mešite v centre Londýna pobodali zvolávača k moslimskej modlitbe

20.02.2020 19:19

Polícia incident neoznačila za teroristický útok.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 40
Celková čítanosť: 75173x
Priemerná čítanosť článkov: 1879x

Autor blogu

Kategórie