Založ si blog

Zametá komárňanská polícia a prokuratúra pochybenia pod koberec?

Ako som už v minulosti uviedol, že policajtka Panyiová pribrala do nášho prípadu súdneho znalca, ktorým bol doktor Škodáček. Samozrejme je len veľkou náhodou, že tento súdny znalec MUDr. Gustáv Škodáček je veľkým priateľom samého všemohúceho dozorujúceho prokurátora JUDr. Konkolovského a tak isto je veľkou náhodou, že sa nejak nedarí nikomu sa vysporiadať s našimi opakovanými sťažnosťami na tohto znalca a na jeho pomôcky podľa ktorých vypracováva svoj “odborný” znalecký posudok. Ako sa hovorí v jednom peknom vtipe, ktorý určite všetci z vás poznáte, v ktorom zaznela otázka “viete prečo všetky ženy pri cúvaní nabúrajú? Lebo muži im ukazujú, že ……………… toto je 20cm.” Čiže ak niekto vypracováva znalecký posudok a jeho mierka, ktorú používa pri meraní je možná časť jeho tela, netreba sa čudovať tomu, že namiesto 1,5m napíše tento krátko chvostý jedinec 1,5cm. Opísal som Vám presne môj názor na vec, nakoľko na základe v znaleckom posudku hore uvedených 1,5cm, ktorých sa pridržiava vo svojich výsluchoch Panyiová a aj jeden z najelitnejších vyšetrovateľov komárňanského policajného zboru Kukoda, ktorý má tiež asi problém so skutočnou mierkou a používa na meranie tiež niečo zakrpatelé, niet sa čo čudovať. A z tohto dôvodu mám dilemu či hore uvedení policajti a dozorujúci prokurátor majú skutočne problém s rozlišovaním vzdialenosti alebo zámerne zakrývajú a ako sa na Slovensku hovorí, zametajú pod koberec nepravdivo vypracovaný znalecký posudok doktora Škodáčka, na základe ktorého ako hore uvádzam bolo vznesené obvinenie môjmu synovi. Taktiež sa s touto skutočnosťou, podľa môjho názoru doposial nevysporiadala ani sudkyňa JUDr. Erika Jóbová a týmto chcem napísať, že od roku 2013 si nejako neboli tieto orgány činné v trestnom konaní schopní všimnúť ani napriek našim opakovaným sťažnostiam s poukazom na túto chybu pochybenie tohto súdneho znalca. Nemali sa tieto orgány hneď v prípravnom konaní vysporiadať s týmto diametrálnym rozdielom? 

Zaujímavé upovedomenie

15.11.2019

Po podaní našej sťažnosti na prokurátora a konanie policajta sme dostali túto zaujímavú odpoveď, v ktorej sa uvádza, že z našej sťažnosti nevyplývajú skutočnosti, ktoré by zakladali viac »

Podozrivé pochybenia

14.11.2019

Tak sme tu znovu. Po doručení uznesenia z krajského súdu Nitra, v ktorom sa uvádza mimochodom aj to, že sudkyňa, ktorá figuruje v našom prípade, JUDr. Erika Jóobová nekonala v súlade so zákonom, viac »

Pred upratovaním a po upratovaní

11.11.2019

Tak ako som sľúbil, že tento týždeň zverejním niektoré veľmi čudné a podľa môjho názoru pochybné vyjadrenia krajskej prokuratúry v našom prípade vám v dnešný deň poskytnem na prečítanie viac »

Sopka Nový Zéland

Erupcia novozélandskej sopky si vyžiadala minimálne jednu obeť

09.12.2019 06:30, aktualizované: 07:10

Novozélandská polícia uviedla, že v okolí sopky sa nachádzalo aj viacero cudzincov.

smer, voľby

Smer ďalším videom útočí na všetkých. Experti: Je to dvojtvárne

09.12.2019 06:00

Pozrite si najnovšie video Smeru a názor expertov naň. Nepomýli to voličov? Pre TV Pravda videá Smeru komentujú Michal Ruttkay a Ján Baránek.

Komárno, MHD, Arriva, autobus

Arriva chce zvýšiť ceny cestovného v mestách a krajoch

08.12.2019 23:58

Dopravná skupina Arriva považuje za potrebné zvýšiť ceny cestovného v dotovanej mestskej a prímestskej autobusovej doprave.

Prešov

Ján prežil výbuch v Prešove: Je mi ľúto ľudí, ktorí tam zostali

08.12.2019 21:29

Boli sme s dcérou doma. Cítili sme plyn, valilo sa to cez chodbu až hore. Kričal som z balkóna, nech vypnú plyn. Povedali mi, že sa to už rieši. A o niekoľko minút nastal výbuch.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 34
Celková čítanosť: 55189x
Priemerná čítanosť článkov: 1623x

Autor blogu

Kategórie