Založ si blog

Myslím, že každý z Vás má svoj názor o špecializovanej prokuratúre

Rovno po práci sadáme k našej druhej práci, nakoľko sa nesmieme prestať venovať tomu, čo sa tu deje a to z dôvodu, aby sme každého včas informovali, ako to tu všetko perfektne funguje. Určite ste sa čudovali z akého dôvodu sa pán prokurátor špecializovanej prokuratúry nevenoval tomu, z akého dôvodu tieto otázky, ktoré sám uviedol počas vyšetrovania nezisťoval poverený príslušník policajného zboru. Naša predstava bola taká, že prokurátor špecializovanej prokuratúry sa bude zaujímať o to, z akého dôvodu sa nevysporiadal s tým či môj syn je gay a žid. Píšem otvorene, že som čakal, že pošlú aspoň nejaké usmernenie, aby sa s týmto problémom aspoň policajti a okresná prokuratúra v Komárne vysporiadali, kedže som videl ako úrad boja proti extrémizmu rieši problémy s extrémistami, respektívne problémy s ich slovnými prejavmi. Kedže som si všimol, že nemajú záujem o nič iné ako o prejavy politikov, lebo tam sa vedia zviditelniť najlepšie. Už sa nedokážem čudovať vôbec ničomu. Vôbec by som sa nečudoval, keby sa nás raz niekto spýtal či máme potvrdenie o deportácii 16 ľudí z našej rodiny a či mali pri tom transporte cestovné lístky. Podľa môjho názoru, ak by sme boli nejako politicky aktívny, tak by to okolo nás frčalo v plnej miere a určite by na nič nezabudli. No ale nakoľko sa s týmto už z nejakého dôvodu nechcú vysporiadať, budeme sa viacej venovať nášmu aktuálnemu problému, ktorému sa naša protistrana zatiaľ venuje oveľa aktívnejšie a to z toho dôvodu, že ak budú preukázané skutočnosti na ktoré sme dnes podali trestné oznámenie, bude to slušný problém, ktorý budú musieť poriadne vysvetlovať. Spravíme všetko pre to, aby hlavný aktér, kvôli ktorému bolo vznesené obvinenie a neskôr obžaloba môjmu synovi sa vysporiadal pred orgánmi činnými v trestnom konaní. Dúfam, že neskôr sa preukáže aj to, aká bola policajtka Panyiová aktívna a ako kvalitne sa vysporiadala s dôkazmi a nasledovne ako sa s týmito problémami vysporiadal elitný vyšetrovateľ Norbert Kukoda.

Zaujímavé upovedomenie

15.11.2019

Po podaní našej sťažnosti na prokurátora a konanie policajta sme dostali túto zaujímavú odpoveď, v ktorej sa uvádza, že z našej sťažnosti nevyplývajú skutočnosti, ktoré by zakladali viac »

Podozrivé pochybenia

14.11.2019

Tak sme tu znovu. Po doručení uznesenia z krajského súdu Nitra, v ktorom sa uvádza mimochodom aj to, že sudkyňa, ktorá figuruje v našom prípade, JUDr. Erika Jóobová nekonala v súlade so zákonom, viac »

Pred upratovaním a po upratovaní

11.11.2019

Tak ako som sľúbil, že tento týždeň zverejním niektoré veľmi čudné a podľa môjho názoru pochybné vyjadrenia krajskej prokuratúry v našom prípade vám v dnešný deň poskytnem na prečítanie viac »

Sopka Nový Zéland

Erupcia novozélandskej sopky si vyžiadala minimálne jednu obeť

09.12.2019 06:30, aktualizované: 07:10

Novozélandská polícia uviedla, že v okolí sopky sa nachádzalo aj viacero cudzincov.

smer, voľby

Smer ďalším videom útočí na všetkých. Experti: Je to dvojtvárne

09.12.2019 06:00

Pozrite si najnovšie video Smeru a názor expertov naň. Nepomýli to voličov? Pre TV Pravda videá Smeru komentujú Michal Ruttkay a Ján Baránek.

Komárno, MHD, Arriva, autobus

Arriva chce zvýšiť ceny cestovného v mestách a krajoch

08.12.2019 23:58

Dopravná skupina Arriva považuje za potrebné zvýšiť ceny cestovného v dotovanej mestskej a prímestskej autobusovej doprave.

Prešov

Ján prežil výbuch v Prešove: Je mi ľúto ľudí, ktorí tam zostali

08.12.2019 21:29

Boli sme s dcérou doma. Cítili sme plyn, valilo sa to cez chodbu až hore. Kričal som z balkóna, nech vypnú plyn. Povedali mi, že sa to už rieši. A o niekoľko minút nastal výbuch.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 34
Celková čítanosť: 55187x
Priemerná čítanosť článkov: 1623x

Autor blogu

Kategórie