Založ si blog

Ako sa upratuje pravda o extrémizme

Po prečítaní článkov, ktoré sú v súčasnej dobe častou témou a to je extrémistické vyjadrenia politikov a to napríklad Róberta Fica, pána Mazureka sa už nedokážem čudovať vôbec ničomu a to len preto, že niekto tu niečo povie a sú toho plné médiá. S týmto prípadom sa zaoberajú skutočne všetci, nakoľko sa jedná o politikov, ktorí sú v popredí a teda sú naše politické špičky. To však neznamená, že súhlasím s ich názorom alebo ich vyjadreniami. Nakoľko sme zažili to čo sme zažili a doteraz sa nemôžem vyjadriť podľa svojho názoru o extrémizme a to len z toho dôvodu, že naša slávna komárňanská policajná elita za asistencie našej ešte slávnejišie prokuratúry v Komárne v zastúpení Mariána Konkolovského sa nejako zabudla vysporiadať s otázkou možného rasovo motivovaného útoku na môjho syna a to asi len z toho dôvodu, že by im to kazilo štatistiky alebo nemajú absolútne záujem z dôvodu toho, že sa mohlo jednať o nejakých známych známych a preto sa akosi vyšetrovatelia a prokurátori komárňanskej prokuratúry nepotrebovali vysporiadať ani čo len zmienkou s rasovo motivovaným útokom. A z tohto dôvodu by sme sa vlastne mali všetci zamyslieť, čo je to v skutočnosti extrémizmus a v akých prípadoch sa vlastne o ňom píše? Nepíše sa u nás na Slovensku a nevyšetruje len extrémizmus za tých podmienok, ak je nutné odstaviť politikov alebo novinárov? Dovolím si zverejniť trestný rozkas o dvoch útočníkoch, ktorí zaútčili na môjho syna a o vyriešení možného rasovo motivovaného útoku do stratena. Všimnite si v právoplatnom rozsudku sa uvádza: kopali, bili a nadávali do židov a do buzerantov. V prílohe Vám taktiež poskytnem stanovisko špecializovanej prokuratúry a jej názor z akého dôvodu to nebolo vyriešené. Nikde sa však neuvádza, kto to mal vyšetrovať a kto sa s týmto možno rasovo motivovaným útokom mal vysporiadať, ale je tam uvedený dôvod prečo sa s tým nevysporiadali. Prajem Vám príjemnú zábavu pri čítaní týchto dvoch príloh.

Zaujímavé upovedomenie

15.11.2019

Po podaní našej sťažnosti na prokurátora a konanie policajta sme dostali túto zaujímavú odpoveď, v ktorej sa uvádza, že z našej sťažnosti nevyplývajú skutočnosti, ktoré by zakladali viac »

Podozrivé pochybenia

14.11.2019

Tak sme tu znovu. Po doručení uznesenia z krajského súdu Nitra, v ktorom sa uvádza mimochodom aj to, že sudkyňa, ktorá figuruje v našom prípade, JUDr. Erika Jóobová nekonala v súlade so zákonom, viac »

Pred upratovaním a po upratovaní

11.11.2019

Tak ako som sľúbil, že tento týždeň zverejním niektoré veľmi čudné a podľa môjho názoru pochybné vyjadrenia krajskej prokuratúry v našom prípade vám v dnešný deň poskytnem na prečítanie viac »

Sopka Nový Zéland

Erupcia novozélandskej sopky si vyžiadala minimálne jednu obeť

09.12.2019 06:30, aktualizované: 07:10

Novozélandská polícia uviedla, že v okolí sopky sa nachádzalo aj viacero cudzincov.

smer, voľby

Smer ďalším videom útočí na všetkých. Experti: Je to dvojtvárne

09.12.2019 06:00

Pozrite si najnovšie video Smeru a názor expertov naň. Nepomýli to voličov? Pre TV Pravda videá Smeru komentujú Michal Ruttkay a Ján Baránek.

Komárno, MHD, Arriva, autobus

Arriva chce zvýšiť ceny cestovného v mestách a krajoch

08.12.2019 23:58

Dopravná skupina Arriva považuje za potrebné zvýšiť ceny cestovného v dotovanej mestskej a prímestskej autobusovej doprave.

Prešov

Ján prežil výbuch v Prešove: Je mi ľúto ľudí, ktorí tam zostali

08.12.2019 21:29

Boli sme s dcérou doma. Cítili sme plyn, valilo sa to cez chodbu až hore. Kričal som z balkóna, nech vypnú plyn. Povedali mi, že sa to už rieši. A o niekoľko minút nastal výbuch.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 34
Celková čítanosť: 55188x
Priemerná čítanosť článkov: 1623x

Autor blogu

Kategórie