Založ si blog

Chyby súdneho znalca si dôkladne „osvojili a preskúmali“ aj prokurátori

Po dôkladnom prečítaní znaleckého posudku a zhodnotení tejto kvázi novej doložky som prišiel k záveru, že súdny znalec Škodáček by sa mal začať učiť pracovať s internetom a trošku sa modernizovať, lebo dnes sa píše rok 2019 a nie 2001. Ale nevadí, veď len nech funguje ďalej a uvidíme ako zmenia Škodáčkove úpravy krivého a zavádzajúceho znaleckého posudku názor súdu a prokuratúry. Možno mu ešte osobne „pogratulujem a poďakujem“. Ako som už včera písal, s týmito skutočnosťami sa nevysporiadal ani Kukoda a ani Panyiová. Dôležité je to, že toto mal postrehnúť v prvom rade dozorujúci prokurátor, ktorý má v prvom rade dozorovať zákonnosť a spravodlivosť procesu a usmerňovať týchto „odborníkov“, aby viedli vyšetrovanie tak ako je treba. Podľa môjho názoru toto ale vôbec nedodržal a tak nám zostáva len jedna otázka, že prečo? Má vôbec tento človek na to, aby robil prokurátora? Dnes už môžeme vyhlásiť, že argumenty s ktorými operoval Konkolovský a s ktorými sa oháňali aj ostatní prokurátori, ktorí sa podielali na vyšetrovaní prípadu je len sprostá demagógia, ktorú zavinil podľa môjho názoru Škodáček svojím neodborným prístupom. Nehraničia potom už všetky tieto veci s marením spravodlivosti? V priebehu tohto týždňa zverejníme podklady a vyjadrenia, ktoré napísali niektorí prokurátori vo svojich uzneseniach.

Poďakovanie Generálnej prokuratúre

19.12.2019

Touto cestou chcem poďakovať zamestnancovi generálnej prokuratúry JUDr. Jaroslav Kozolka, LL.M.,MBA, ktorý ako jediný zamestnanec generálnej prokuratúry sa vysporiadal s nami uvedenou sťažnosťou, viac »

Neomylný súdny znalec Škodáček a jeho priateľ prokurátor bodujú

15.12.2019

Neni lepší čas na písanie ako nedeľa poobede. Človek je napapaný, oddýchtnutý a naplnený energiou a pripravený bojovať s dementmi od firmy veterné mlyny. Po tom ako som si znovu preštudoval viac »

Dlho očakávaná spravodlivosť sa možno približuje

13.12.2019

Využijeme malú prestávku v našej práci a pokračujeme v písaní. Tak ako som včera písal, že podľa môjho názoru nekompetentný súdny znalec opravil po vyše 5rokoch svoj krivý znalecký posudok viac »

Dobroslav Trnka, vypočúvanie, NAKA

Opozícia je presvedčená, že Dobroslav Trnka nemal byť prepustený

17.01.2020 17:33

Exgenerálny prokurátor mal byť obvinený za jeho rozhovor s exministrom financií Jánom Počiatkom okolo kauzy Lemikon

web-hra-01

Nedaj si uchmatnúť peniaze Kiskom. Smer opäť provokuje

17.01.2020 17:13

Nedaj si vziať peniaze Kiskom. Princíp hry, ktorú sa chystá pustiť Smer do on-line priestoru, je jednoduchý. Prináša nový prvok do predvolebnej kampane.

kamión, doprava, cesty

Vráti sa blokáda ciest? Ani úľavy za 30 miliónov časti dopravcov nestačia

17.01.2020 16:37

Rokovania s dopravcami, ktorí blokovali cesty, sú vo finále. Podľa štrajkujúcich návrhy ministra neriešia podstatu problému.

novoročný obed s bývalými prezidentmi

Čaputová: Ak ĽSNS vyhrá voľby, neznamená to, že aj zloží vládu

17.01.2020 16:28

"Druhým predpokladom je väčšina v parlamente, a tu si musíme naozaj počkať na výsledok volieb," povedala prezidentka.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 39
Celková čítanosť: 70840x
Priemerná čítanosť článkov: 1816x

Autor blogu

Kategórie