Založ si blog

Komárňanská polícia a prokuratúra sa „nemýli“

Všetkých Vás zdravím. A sme tu zas. KONEČNE PO DLHEJ DOBE TO JEST OD 2014 ROKU SA PODARILO SÚDNEMU ZNALCOVI MUDR.ŠKODÁČKOVI ODSTRÁNIŤ JEHO PREKLEP A VYSPORIADAŤ SA S NEJAKÝMI POCHYBNÝMI CHYBAMI. Na základe tohto znaleckého posudku, ktorý vypracoval kamarát nášho dozorujúceho prokurátora MUDr. Gustáv Škodáček je trestne stíhaný môj syn a podľa môjho názoru nezákonne. Škodáček uviedol v doplnku k znaleckému posudku, že sa jednalo o preklep. Súdny znalec však má spracovávať znalecké posudky s čo najväčšou presnostnosťou a bez chyby, nakoľko na základe týchto posudkov sa rozhoduje o osude ľudí. A tak sa zamýšľam nad tým, že na základe takéhoto špekulatívneho znaleckého posudku môže byť človek aj zavretý a v minulosti mohol byť aj popravený. Myslím si, že 5rokov je dosť dlhá doba na to, aby sa podľa môjho názoru poniektorí skorumpovaní a ľahostajní ľudia prebrali a začali konať v súlade so zákonom. Ale aby sme špinu nehádzali len na Škodáčka, tak tu napíšeme napríklad aj to, že v prvom rade sa s touto vecou nevysporiadala komárňanská polícia, ktorá mala pri naštudovaní spisu prísť na tieto podstatné chyby. Čiže konkrétne „inteligentná“ policajtka, ktorá všade uvádzala, že sa oboznámila so znaleckými posudkami a na základe toho vzniesla obvinenie. Ďalej pokračoval v tomto nezákonnom konaní a nezákonnom postupe „elitný“ a „nestranný“ vyšetrovateľ Kukoda, ktorý sa podľa môjho názoru nevysporiadal so závažnými pochybeniami a nezákonným spôsobom podal obžalobu aj na môjho syna. Týchto dvoch však niekto dozoroval, ktorý v každom svojom liste a uznesení písal, že súvisiace materiály dokonale preštudoval a osvojil si ich a plne sa s nimi stotožnil. Na toto sa nemôžem zdržať komentáru, že čo sa dá čakať od neúspešného bývalého skrachovalého advokáta. Myslím si, že tieto pochybenia boli zapríčinené ich nezodpovedným prístupom. Takže toľko o spravodlivosti v polícii a na komárňanskej prokuratúre. Ostatné podrobnosti budem písať v ďalších svojích článkoch. Bohužiaľ máme časovú tieseň, nakoľko sa blíži koniec roka, ale aspoň toľko, že si viem nájsť čas na to, aby som Vám napísal o niektorých dementoch, ktorých sprostosť, hlupota a tuposť nepozná hraníc.

Poďakovanie Generálnej prokuratúre

19.12.2019

Touto cestou chcem poďakovať zamestnancovi generálnej prokuratúry JUDr. Jaroslav Kozolka, LL.M.,MBA, ktorý ako jediný zamestnanec generálnej prokuratúry sa vysporiadal s nami uvedenou sťažnosťou, viac »

Chyby súdneho znalca si dôkladne „osvojili a preskúmali“ aj prokurátori

16.12.2019

Po dôkladnom prečítaní znaleckého posudku a zhodnotení tejto kvázi novej doložky som prišiel k záveru, že súdny znalec Škodáček by sa mal začať učiť pracovať s internetom a trošku viac »

Neomylný súdny znalec Škodáček a jeho priateľ prokurátor bodujú

15.12.2019

Neni lepší čas na písanie ako nedeľa poobede. Človek je napapaný, oddýchtnutý a naplnený energiou a pripravený bojovať s dementmi od firmy veterné mlyny. Po tom ako som si znovu preštudoval viac »

Dobroslav Trnka, vypočúvanie, NAKA

Opozícia je presvedčená, že Dobroslav Trnka nemal byť prepustený

17.01.2020 17:33

Exgenerálny prokurátor mal byť obvinený za jeho rozhovor s exministrom financií Jánom Počiatkom okolo kauzy Lemikon

web-hra-01

Nedaj si uchmatnúť peniaze Kiskom. Smer opäť provokuje

17.01.2020 17:13

Nedaj si vziať peniaze Kiskom. Princíp hry, ktorú sa chystá pustiť Smer do on-line priestoru, je jednoduchý. Prináša nový prvok do predvolebnej kampane.

kamión, doprava, cesty

Vráti sa blokáda ciest? Ani úľavy za 30 miliónov časti dopravcov nestačia

17.01.2020 16:37

Rokovania s dopravcami, ktorí blokovali cesty, sú vo finále. Podľa štrajkujúcich návrhy ministra neriešia podstatu problému.

novoročný obed s bývalými prezidentmi

Čaputová: Ak ĽSNS vyhrá voľby, neznamená to, že aj zloží vládu

17.01.2020 16:28

"Druhým predpokladom je väčšina v parlamente, a tu si musíme naozaj počkať na výsledok volieb," povedala prezidentka.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 39
Celková čítanosť: 70836x
Priemerná čítanosť článkov: 1816x

Autor blogu

Kategórie