Založ si blog

Ako nepracovať

Nakoľko máme trochu čas, pokračujeme v písaní.
Podľa vyjadrenia vyšetrovateľky Fussiovej máte čakať kým Vás na základe krivých výpovedí odsúdia a potom už predsa nie je žiadna práca.  Pre prípad žeby sa pani vyšetrovateľke nepáčilo, čo tu píšeme by som jej touto skrátenou cestou odkázal to isté, čo ona napísala do svojho uznesenia a to je, že nech čaká, kým sa prípad môjho syna ukončí a potom sa môže sťažovať. Pri súčasnom právnom štádiu našich orgánov, v ktorých pracuje aj ona sama, som silne presvedčený, že už bude v dôchodku. Matne si spomínam na prípad ukradnutého psa v Hurbanove, ktorý vyšetrovaľa vyšetrovateľka Fussiová. Pamätám si ako „rýchlo“ to išlo a ako podľa môjho názoru neboli do tohto vyšetrovania zaradení určití ľudia. Z akého dôvodu Vám napíšem v jednom zo svojich najbližších článkov. Ak budeme mať v našich orgánoch činných v trestnom konaní, naďalej ľudí, ktorí sa boja pozrieť pravde do očí a ktorí majú pracovní zápal ako leňochod, netreba sa čudovať tomu, čo sa píše v každonennej tlači a o čom sa hovorí v médiách. Najčastejšou témou médií je korupcia policajtov, sudcov a prokurátorov alebo takzvaných slepých policajtov a policajtov, ktorí sa držia hesla “keď nič nerobím, nič nepokazím” a pokiaľ budú v policajnom zbore vyšetrovatelia, ktorí si Vám dovolia povedať do telefónu, že môžete sa ísť sťažovať kde chcete, neverím, že ľudia budú mať niekedy dôveru v polícii. A potom sa netreba čudovať, že tieto skorumpované skupinky si dovolujú to, o čom sa píše v médiách. Pripravíme si elaborát jej uznesenia a budeme sa snažiť zverejniť každý jeden bod v tomto jej rozhodnutí. Taktiež samozrejme podáme odvolanie na toto uznesenie aj s konkrétnou sťažnosťou na postup tejto policajtky. 

Zametá komárňanská polícia a prokuratúra pochybenia pod koberec?

02.10.2019

Ako som už v minulosti uviedol, že policajtka Panyiová pribrala do nášho prípadu súdneho znalca, ktorým bol doktor Škodáček. Samozrejme je len veľkou náhodou, že tento súdny znalec MUDr. viac »

Bol prokurátor v čase prípravného konania slepý?

01.10.2019

Náš pan prokurátor by si rozhodne mal kúpiť nejaké nové ružové okuliare, určite by mu pristali, veď on vidí svet iba po svojom. Z určitého hľadiska nadobúdam presvedčenie, že môj pes viac »

Kým sme spolu, netreba sa ničoho báť

30.09.2019

Čo si nevšimla najslávnejšia detektívka, špecialistka Panyiová a dva ďalšie orgány vo vyšetrovaní? Táto profesionálna odborníčka si nejako nevšimla, že výpovede poškodených sa akosi viac »

Michail Gorbačov

Gorbačov: Rusko a USA musia viesť jadrové rozhovory

18.10.2019 21:42

"Máme tu nebezpečné trendy - sú už na dohľad. Vyčlenil by som dva z nich - ľahostajnosť k medzinárodnému právu a militarizácia svetovej politiky," povedal niekdajší líder ZSSR.

Dobroslav Trnka

Polícia zasahovala u bývalého generálneho prokurátora Dobroslava Trnku

18.10.2019 21:07

Trnka je držiteľom štyroch zbraní. Jednu z nich si odložil v trezore v práci.

Trump

Trump: Erdogan chce, aby prímerie v Sýrii fungovalo

18.10.2019 20:34, aktualizované: 22:19

V tejto súvislosti americký prezident dodal, že podľa neho je na oboch stranách vôľa a veľká šanca na úspech.

ocenenie seniorfriendly

Pravda získala mimoriadne ocenenie

18.10.2019 19:30

Organizátori súťaže Senior Friendly ocenili v rámci štvrtého ročníka tých, ktorí výnimočne prispeli k tomu, aby sa seniorom žilo lepšie a kvalitnejšie. Medzi ocenenými je aj redakcia Pravdy.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 30
Celková čítanosť: 46293x
Priemerná čítanosť článkov: 1543x

Autor blogu

Kategórie