Založ si blog

Polícia v Komárne opäť boduje

Po našom podaní trestného oznámenia za krivú výpoveď a krivé obvinenie sa objavila na scéne ďalšia policajtka mjr. JUDr. Mária Fussiová, vyšetrovateľka policajného zboru, ktorá z akéhosi dôvodu nemá záujem vyšetriť nami podané trestné oznámenie a to z toho istého dôvodu ako mjr. Mgr. Urban a vo svojom uznesení uvádza, že prípad môjho syna ešte nie je ukončený a z toho dôvodu nemôže začať stíhať podozrivých z krivej výpovede a krivého obvinenia. Začatie tohto trestného stíhania podľa môjho názoru mal začať hneď z úradnej moci prokurátor JUDr. Marián Konkolovský, ktorý si akosi nevšimol diametrálny rozdiel vo výpovediach kvázi poškodených a výpoveďami svedkov, čím si myslím, že ako dozorujúci prokurátor sa mal vysporiadať práve on s hore uvedeným trestným stíhaním týchto dvoch kvázi poškodených. Zrejme aj vyšetrovateľka Fussiová nemá záujem začať toto stíhanie, nakoľko by podľa môjho názoru bolo preukázané, že práve orgány činné v trestnom konaní a to v prvom rade Panyiová, Kukoda a pán dozorujúci prokurátor Marián Konkolovský a samozrejme znalec doktor Škodáček, ktorý vypacoval podľa môjho názoru krivý znalecký posudok sa z nejakého dôvodu odmietli vysporiadať s hore uvedenými skutočnosťami. Mám podozrenie, že sa jedná o skupinku, ktorú niekto financuje a celá táto vec súvisiaca s týmto vyšetrovaním sa deje na objednávku. V súčasnej dobe sa pripravujeme podať trestné oznámenie na tieto orgány. Ostatné skutočnosti a kópie dokladov ako je uznesenie vyšetrovateľky Fussiovej samozrejme zverejníme neskôr.

Zaujímavé upovedomenie

15.11.2019

Po podaní našej sťažnosti na prokurátora a konanie policajta sme dostali túto zaujímavú odpoveď, v ktorej sa uvádza, že z našej sťažnosti nevyplývajú skutočnosti, ktoré by zakladali viac »

Podozrivé pochybenia

14.11.2019

Tak sme tu znovu. Po doručení uznesenia z krajského súdu Nitra, v ktorom sa uvádza mimochodom aj to, že sudkyňa, ktorá figuruje v našom prípade, JUDr. Erika Jóobová nekonala v súlade so zákonom, viac »

Pred upratovaním a po upratovaní

11.11.2019

Tak ako som sľúbil, že tento týždeň zverejním niektoré veľmi čudné a podľa môjho názoru pochybné vyjadrenia krajskej prokuratúry v našom prípade vám v dnešný deň poskytnem na prečítanie viac »

Sopka Nový Zéland

Erupcia novozélandskej sopky si vyžiadala minimálne jednu obeť

09.12.2019 06:30, aktualizované: 07:10

Novozélandská polícia uviedla, že v okolí sopky sa nachádzalo aj viacero cudzincov.

smer, voľby

Smer ďalším videom útočí na všetkých. Experti: Je to dvojtvárne

09.12.2019 06:00

Pozrite si najnovšie video Smeru a názor expertov naň. Nepomýli to voličov? Pre TV Pravda videá Smeru komentujú Michal Ruttkay a Ján Baránek.

Komárno, MHD, Arriva, autobus

Arriva chce zvýšiť ceny cestovného v mestách a krajoch

08.12.2019 23:58

Dopravná skupina Arriva považuje za potrebné zvýšiť ceny cestovného v dotovanej mestskej a prímestskej autobusovej doprave.

Prešov

Ján prežil výbuch v Prešove: Je mi ľúto ľudí, ktorí tam zostali

08.12.2019 21:29

Boli sme s dcérou doma. Cítili sme plyn, valilo sa to cez chodbu až hore. Kričal som z balkóna, nech vypnú plyn. Povedali mi, že sa to už rieši. A o niekoľko minút nastal výbuch.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 34
Celková čítanosť: 55198x
Priemerná čítanosť článkov: 1623x

Autor blogu

Kategórie