Založ si blog

Polícia v Komárne opäť boduje

Po našom podaní trestného oznámenia za krivú výpoveď a krivé obvinenie sa objavila na scéne ďalšia policajtka mjr. JUDr. Mária Fussiová, vyšetrovateľka policajného zboru, ktorá z akéhosi dôvodu nemá záujem vyšetriť nami podané trestné oznámenie a to z toho istého dôvodu ako mjr. Mgr. Urban a vo svojom uznesení uvádza, že prípad môjho syna ešte nie je ukončený a z toho dôvodu nemôže začať stíhať podozrivých z krivej výpovede a krivého obvinenia. Začatie tohto trestného stíhania podľa môjho názoru mal začať hneď z úradnej moci prokurátor JUDr. Marián Konkolovský, ktorý si akosi nevšimol diametrálny rozdiel vo výpovediach kvázi poškodených a výpoveďami svedkov, čím si myslím, že ako dozorujúci prokurátor sa mal vysporiadať práve on s hore uvedeným trestným stíhaním týchto dvoch kvázi poškodených. Zrejme aj vyšetrovateľka Fussiová nemá záujem začať toto stíhanie, nakoľko by podľa môjho názoru bolo preukázané, že práve orgány činné v trestnom konaní a to v prvom rade Panyiová, Kukoda a pán dozorujúci prokurátor Marián Konkolovský a samozrejme znalec doktor Škodáček, ktorý vypacoval podľa môjho názoru krivý znalecký posudok sa z nejakého dôvodu odmietli vysporiadať s hore uvedenými skutočnosťami. Mám podozrenie, že sa jedná o skupinku, ktorú niekto financuje a celá táto vec súvisiaca s týmto vyšetrovaním sa deje na objednávku. V súčasnej dobe sa pripravujeme podať trestné oznámenie na tieto orgány. Ostatné skutočnosti a kópie dokladov ako je uznesenie vyšetrovateľky Fussiovej samozrejme zverejníme neskôr.

Zametá komárňanská polícia a prokuratúra pochybenia pod koberec?

02.10.2019

Ako som už v minulosti uviedol, že policajtka Panyiová pribrala do nášho prípadu súdneho znalca, ktorým bol doktor Škodáček. Samozrejme je len veľkou náhodou, že tento súdny znalec MUDr. viac »

Bol prokurátor v čase prípravného konania slepý?

01.10.2019

Náš pan prokurátor by si rozhodne mal kúpiť nejaké nové ružové okuliare, určite by mu pristali, veď on vidí svet iba po svojom. Z určitého hľadiska nadobúdam presvedčenie, že môj pes viac »

Kým sme spolu, netreba sa ničoho báť

30.09.2019

Čo si nevšimla najslávnejšia detektívka, špecialistka Panyiová a dva ďalšie orgány vo vyšetrovaní? Táto profesionálna odborníčka si nejako nevšimla, že výpovede poškodených sa akosi viac »

Michail Gorbačov

Gorbačov: Rusko a USA musia viesť jadrové rozhovory

18.10.2019 21:42

"Máme tu nebezpečné trendy - sú už na dohľad. Vyčlenil by som dva z nich - ľahostajnosť k medzinárodnému právu a militarizácia svetovej politiky," povedal niekdajší líder ZSSR.

Dobroslav Trnka

Polícia zasahovala u bývalého generálneho prokurátora Dobroslava Trnku

18.10.2019 21:07

Trnka je držiteľom štyroch zbraní. Jednu z nich si odložil v trezore v práci.

Trump

Trump: Erdogan chce, aby prímerie v Sýrii fungovalo

18.10.2019 20:34, aktualizované: 22:19

V tejto súvislosti americký prezident dodal, že podľa neho je na oboch stranách vôľa a veľká šanca na úspech.

ocenenie seniorfriendly

Pravda získala mimoriadne ocenenie

18.10.2019 19:30

Organizátori súťaže Senior Friendly ocenili v rámci štvrtého ročníka tých, ktorí výnimočne prispeli k tomu, aby sa seniorom žilo lepšie a kvalitnejšie. Medzi ocenenými je aj redakcia Pravdy.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 30
Celková čítanosť: 46294x
Priemerná čítanosť článkov: 1543x

Autor blogu

Kategórie