Založ si blog

Iný prokurátor, iný policajt, iný výsledok

Nedávno sa stala podobná udalosť ako môjmu synovi jednému môjmu známemu, ktorý v noci išiel domov so svojou priateľkou a traja fešáci sa rozhodli, že ho trošku dokopú a prefackajú. Asi po druhom údere od útočníkov vytiahol z vrecka presne taký istý obranný prostriedok ako použil na obranu môj syn a obránil sa tým, že zasiahol týmto obranným prostriedkom dvoch útočníkov. Útočníci ihneď nemali chuť útočiť a veľkí hrdinovia sa dali na ústup. Ako to už v súčasnej dobe chodí, jeden z útočníkov išiel oznámiť túto skutočnosť na políciu. Policajti pri vyšetrovaní zistili, že napadnutí neboli napadnutí ale boli to útočníci a vec dovyšetrovali s tým, že odstíhali týchto troch útočníkov. Zrejme policajt, ktorý vyšetroval tento prípad, nemal myslenie Norberta Kukodu alebo Moniky Panyiovej a jednoznačne si uvedomil to, že asi jeden 60kg chlap nezaútočí na troch chlapov, z ktorých každý z nich má minimálne o 20kg viac ako on sám. To, že bol tento policajt normálny a nezaujatý nasvedčuje aj to, že pri svojom vyšetrovaní sa zaoberal váhou, výškou páchateľov aj počtom páchateľov. Taktiež prokurátor asi neriešil situáciu tak, ako ju riešil náš dozorujúci prokurátor a zrejme dozorujúci prokurátor v prípade môjho známeho nemal kamaráta súdneho znalca. Takže ako už uvádzam v niektorých svojich článkoch, nie všetci policajti a prokurátori sú rovnakí. Z tohto jednoznačne vyplýva to, že nie všetci rozmýšlajú ako znepríjemniť život občanom ale snažia sa im pomôcť. Škoda, že takýchto policajtov a prokurátorov nie je viac.

Ako nepracovať

21.09.2019

Nakoľko máme trochu čas, pokračujeme v písaní. Podľa vyjadrenia vyšetrovateľky Fussiovej máte čakať kým Vás na základe krivých výpovedí odsúdia a potom už predsa nie je žiadna práca. viac »

Polícia v Komárne opäť boduje

20.09.2019

Po našom podaní trestného oznámenia za krivú výpoveď a krivé obvinenie sa objavila na scéne ďalšia policajtka mjr. JUDr. Mária Fussiová, vyšetrovateľka policajného zboru, ktorá z akéhosi viac »

Z cudzieho krv netečie

02.09.2019

Po našej úspešnej sťažnosti na Krajský súd v Nitre, kde táto sťažnosť bola vyhodnotená v náš prospech sa začína ďalšie kolo organizovaného chaosu a anarchie. Pokus pána dozorujúceho viac »

peniaze, eurá

Smršť opatrení sociálneho balíčka, ľuďom zostane viac peňazí

22.09.2019 09:30

Vláde v parlamente prechádzajú zásadné sociálne opatrenia. Deje sa tak napriek tomu, že po odchode niektorých poslancov koalícia stratila väčšinu.

Sri Lanka Church Blasts

Srílanský prezident zriadil novú komisiu, aby vyšetrila veľkonočné útoky

22.09.2019 09:09

Katolícka cirkev na Srí Lanke tvrdí, že doterajší priebeh vyšetrovania je nedostatočný.

Venezuela, Maduro,

Kolumbijský prezident varoval venezuelského lídra Madura pred útokom

22.09.2019 09:00

Predpokladá sa, že Duque slovne zaútočí na Madura priamo na pôde VZ OSN.

greta thunbergová

Thunbergová otvorila mládežnícky klimatický summit v New Yorku

22.09.2019 08:45

Na mládežníckom klimatickom summite sa zúčastnil aj Guterres, ktorý svoju generáciu vyzval, aby hlasom mladých ľudí venovala pozornosť.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 24
Celková čítanosť: 32959x
Priemerná čítanosť článkov: 1373x

Autor blogu

Kategórie