Založ si blog

Podozrivé pochybenia

Tak sme tu znovu. Po doručení uznesenia z krajského súdu Nitra, v ktorom sa uvádza mimochodom aj to, že sudkyňa, ktorá figuruje v našom prípade, JUDr. Erika Jóobová nekonala v súlade so zákonom, nemala problém sa nevysporiadať ani s usmernením vyššieho súdu, to jest krajského súdu Nitra. Vo viacerých uzneseniach o pribratí súdneho znalca Škodáčeka pochybila, čím podľa môjho názoru spôsobila prieťahy v konaní a položme si otázku či náhodne alebo či tým zakrýva pochybné konania súdneho znalca a jasne sa v tomto uznesení uvádza, že vzhľadom na tieto pochybenia nemôže krajský súd vec riadne prešetriť a nemôže sa z tohto dôvodu k danej veci vyjadriť. To, že sudkyňa robí tieto pochybenia je viac jak isté, pretože sa na ňu sťažuje aj sám okresný prokurátor, teda okresná prokuratúra a čomu nasvedčuje aj to, že vyšší súd zrušil jej rozhodnutie a uviedol, že nerešpektovala usmernenie alebo nariadenie vyššieho súdu a to opätovne. Teda, aby ste všetci pochopili, kým výde takéto rozhodnutie krajského súdu prejde 60dní, kým sa s ním vysporiada sudkyňa ďalších 30, to je 90dní. Ak tieto kroky namietame my alebo prokurátor začne táto ceremónia opätovne, tak si vypočítajte, že v skutočnosti sme podľa nášho prepočtu stratili minimálne 9mesiacov s týmito ich prešľapmi a to len z toho dôvodu, že tieto jej rozhodnutia sú potom nepreskúmateľné nadriadeným súdom a je nutné naše podania opakovať. Zrejme pani sudkyňa nemusí rešpektovať usmernenie a nariadenie vyššieho súdu a môže si robiť čo chce. Toto všetko musí znášať občan, teda v tomto prípade my. Podľa môjho názoru nezávislosť sudcu bola uzákonená z dôvodu rýchleho a spravodlivého súdneho konania a nie aby mohol vytvárať umelé prieťahy v konaní. Takže keď to zhrnieme, podľa nášho názoru táto sudkyňa opätovne a opakovane vydáva nepreskúmateľné rozhodnutia, ktorým ponecháva znalecký posudok ako podklad obžaloby, pričom je tento posudok vypracovaný o zbrani, ktorá v prípade nebola vôbec použitá a od roku 2014 do dnešného dňa nevykonala procesný úkon, ktorým by odstránila tento nedostatok, vďaka ktorému spôsobila prieťahy v súdnom konaní minimálne o 9mesiacov v každom jednom pochybení. Je len na vás, aby ste reálne zvážili či sa tieto pochybenia dajú vyhodnotiť ako náhodné.

Zaujímavé upovedomenie

15.11.2019

Po podaní našej sťažnosti na prokurátora a konanie policajta sme dostali túto zaujímavú odpoveď, v ktorej sa uvádza, že z našej sťažnosti nevyplývajú skutočnosti, ktoré by zakladali viac »

Pred upratovaním a po upratovaní

11.11.2019

Tak ako som sľúbil, že tento týždeň zverejním niektoré veľmi čudné a podľa môjho názoru pochybné vyjadrenia krajskej prokuratúry v našom prípade vám v dnešný deň poskytnem na prečítanie viac »

Zametá krajská prokuratúra Nitra trestné oznámenie na znalca pod koberec?

08.11.2019

Dlho sme sa neozvali a to z dôvodu, že sme čakali na odpovede krajskej prokuratúry na sťažnosti a trestné oznámenia, ktoré podala naša obhajoba. Po dlhom čase sme sa dočkali odpovede z krajskej viac »

Sopka Nový Zéland

Erupcia novozélandskej sopky si vyžiadala minimálne jednu obeť

09.12.2019 06:30, aktualizované: 07:10

Novozélandská polícia uviedla, že v okolí sopky sa nachádzalo aj viacero cudzincov.

smer, voľby

Smer ďalším videom útočí na všetkých. Experti: Je to dvojtvárne

09.12.2019 06:00

Pozrite si najnovšie video Smeru a názor expertov naň. Nepomýli to voličov? Pre TV Pravda videá Smeru komentujú Michal Ruttkay a Ján Baránek.

Komárno, MHD, Arriva, autobus

Arriva chce zvýšiť ceny cestovného v mestách a krajoch

08.12.2019 23:58

Dopravná skupina Arriva považuje za potrebné zvýšiť ceny cestovného v dotovanej mestskej a prímestskej autobusovej doprave.

Prešov

Ján prežil výbuch v Prešove: Je mi ľúto ľudí, ktorí tam zostali

08.12.2019 21:29

Boli sme s dcérou doma. Cítili sme plyn, valilo sa to cez chodbu až hore. Kričal som z balkóna, nech vypnú plyn. Povedali mi, že sa to už rieši. A o niekoľko minút nastal výbuch.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 34
Celková čítanosť: 55190x
Priemerná čítanosť článkov: 1623x

Autor blogu

Kategórie