Založ si blog

Súdny znalec

Po našej sťažnosti na nášho pána znalca nám prišla zaujímavá odpoveď. Nakoľko už uplynulo skoro sedem rokov a sťažovať sa na znalecký posudok pána doktora je možné len do troch rokov. Nečakal náš pán prokurátor kým vyprší lehota s možnosťou sťažovať sa na súdneho znalca? Ako som už v minulosti uvádzal, hneď po vypracovaní znaleckého posudku sme podali námietku na určité pochybenia a nezrovnalosti vo vypracovaní znaleckého posudku. Náš pán dozorujúci prokurátor Marián Konkolovský však túto sťažnosť zamietol a ako obvykle sa s ňou niako nevysporiadal. Ak by sa bol včas vysporiadal s hore uvedeným znaleckým posudkom a pochybeniami v tomto znaleckom posudku určite by neprešla lehota tri roky a my by sme mali zákonný proces bez pochybení. Nie je toto nejakým spôsobom marenie spravodlivosti? No minimálne celý postup a konania, ktoré sa v našom prípade dosť často opakujú sú priam podivné. V závere, ktoré nám napísalo ministerstvo spravodlivosti sa uvádza, že v danom prípade môžeme podať na znalca aj trestné oznámenie či sa nejedná o krivý znalecký posudok a tým teda o trestný čin. Takže teraz budeme postupovať touto cestou. Budú to možno ďalšie dva tri mesiace, ale čo už. Uvidíme čo vymyslia potom…

Ako nepracovať

21.09.2019

Nakoľko máme trochu čas, pokračujeme v písaní. Podľa vyjadrenia vyšetrovateľky Fussiovej máte čakať kým Vás na základe krivých výpovedí odsúdia a potom už predsa nie je žiadna práca. viac »

Polícia v Komárne opäť boduje

20.09.2019

Po našom podaní trestného oznámenia za krivú výpoveď a krivé obvinenie sa objavila na scéne ďalšia policajtka mjr. JUDr. Mária Fussiová, vyšetrovateľka policajného zboru, ktorá z akéhosi viac »

Z cudzieho krv netečie

02.09.2019

Po našej úspešnej sťažnosti na Krajský súd v Nitre, kde táto sťažnosť bola vyhodnotená v náš prospech sa začína ďalšie kolo organizovaného chaosu a anarchie. Pokus pána dozorujúceho viac »

peniaze, eurá

Smršť opatrení sociálneho balíčka, ľuďom zostane viac peňazí

22.09.2019 09:30

Vláde v parlamente prechádzajú zásadné sociálne opatrenia. Deje sa tak napriek tomu, že po odchode niektorých poslancov koalícia stratila väčšinu.

Sri Lanka Church Blasts

Srílanský prezident zriadil novú komisiu, aby vyšetrila veľkonočné útoky

22.09.2019 09:09

Katolícka cirkev na Srí Lanke tvrdí, že doterajší priebeh vyšetrovania je nedostatočný.

Venezuela, Maduro,

Kolumbijský prezident varoval venezuelského lídra Madura pred útokom

22.09.2019 09:00

Predpokladá sa, že Duque slovne zaútočí na Madura priamo na pôde VZ OSN.

greta thunbergová

Thunbergová otvorila mládežnícky klimatický summit v New Yorku

22.09.2019 08:45

Na mládežníckom klimatickom summite sa zúčastnil aj Guterres, ktorý svoju generáciu vyzval, aby hlasom mladých ľudí venovala pozornosť.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 24
Celková čítanosť: 32960x
Priemerná čítanosť článkov: 1373x

Autor blogu

Kategórie