Založ si blog

Všetci o tom hovoria, no nič sa nedeje

O dianí a čudných postupoch súdníctva a polície v našom štáte sa v poslednej dobe dosť často hovorí. Z niektorých zaujímavých článkov jednoznačne vyplýva, že tu nie je všetko v poriadku. O týchto čudných dianiach hovoria naši všetci politici, ale zatiaľ neprichádza ku žiadnym zmenám. V našom prípade v súčasnej dobe čakáme na odpovede na sťažnosti, ktoré sme podali. Nakoľko je dovolenkové obdobie sme ešte asi z tohto dôvodu nedostali žiadnu odpoveď. Medzi časom sme takisto požiadali o kópiu vyšetrovacieho spisu, ktorým to všetko začalo a dočkali sme sa odpovede, že spis, ktorý by už mal byť v archíve si vyžiadal náš dozorujúci prokurátor a polícia nemá ani len rovnopis tohto spisu. Je to prinajmenšom zaujímavé, že na polícii v Komárne, kde by sa mal nachádzať minimálne rovnopis tohto spisu, sa nenachádza nič, čo sa týka tohto prípadu a dozvedáme sa, že si ho vyžiadal náš prokurátor, ktorý ho z nejakého neznámeho dôvodu ešte stále nevrátil. Možno, keby sa bol venoval tomuto spisu pred tým, ako podal obžalobu, dneska by sme nemuseli písať čo sa tu vlastne deje. Je možné aj to, že pán dozorujúci prokurátor sa rozhodol, že tento spis trošku optimalizuje. No napriek tomu naďalej trváme na zhotovení kópie tohto spisu, prinajhoršom si poskladáme celý tento spis z kóopií, ktoré sme si počas vyšetrovania priebežne zabezpečovali. Práve vďaka tomu máme v rukách dosť dôležité úradné listiny, ktoré podľa môjho názoru nasvedčujú tomu, že v tomto prípade nie je všetko kóšer. Na Slobodnom Vysielači z utorka 6.8.2019 o 20:30 hodine, pán Harabin dôkladne vysvetľuje ako u nás funguje spravodlivosť a z akého dôvodu sudcovia vynášajú nezákonné rozsudky. Ako jeden z týchto dôvodov uvádza aj ten, že sudcovia musia vyniesť rozsudky protizákonné a to z toho dôvodu, aby nenavodili trestné stíhanie prokurátorom alebo policajtom. Ako vo svojich viacerých článkoch uvádzam, že nie všetci policajti, prokurátori a sudcovia sú rovnakí a nemajú rovnaký postup, odporúčal by som Vám všetkým si vypočuť na internete toto vysielanie, ktoré som hore uviedol a možno pochopíme diania, ktoré sa neustále dejú v našom drahom štáte. A z toho dôvodu, že sú všade dovolenky a nič zaujímavé sa nedeje a nechodia nám ani očakávané odpovede zo strany Krajskej a Generálnej prokuratúry, sme sa rozhodli, že si trochu oddýchneme aj my. Akonáhle nám budú doručené dlho očakávajúce rozhodnutia zo strany hore uvedených orgánov Vám hneď napíšeme. Zatiaľ Vám prajem všetkým krásne leto.

Súdny znalec

21.08.2019

Po našej sťažnosti na nášho pána znalca nám prišla zaujímavá odpoveď. Nakoľko už uplynulo skoro sedem rokov a sťažovať sa na znalecký posudok pána doktora je možné len do troch rokov. viac »

DESATORO! Otázok

20.08.2019

Organizuje dozorujúci prokurátor polovačky pre prokurátorov, ktorí majú vykonávať dozor nad jeho konaním? Je to morálne a zákonné správanie? Dokážu jeho kamaráti z polovačiek nestranne viac »

Iný prokurátor, iný policajt, iný výsledok

19.08.2019

Nedávno sa stala podobná udalosť ako môjmu synovi jednému môjmu známemu, ktorý v noci išiel domov so svojou priateľkou a traja fešáci sa rozhodli, že ho trošku dokopú a prefackajú. Asi viac »

Boeing

Boeing chce rekordne zvýšiť výrobu modelu 737, keď im úrady povolia lietať

22.08.2019 21:47

Spoločnosť Boeing plánuje, že vo februári 2020 navýši produkciu lietadiel 737 ak kontrolné orgány vo štvrtom štvrťroku povolia ich lety.

Alexej Navaľnyj

Moskovský súd odmietol predĺžiť väzbu Navaľnému, prepustia ho v piatok

22.08.2019 21:14

Navaľného v júli odsúdili na 30 dní väzenia.

miloš zeman

Prezident Zeman vymenuje Zaorálka za ministra kultúry v utorok popoludní

22.08.2019 20:22

Končí sa tak niekoľkomesačný boj o ministerstvo kultúry.

fans

Fanúšikovia tímu PAOK pochodovali Bratislavou, paralyzovali dopravu na Trnavskom mýte

22.08.2019 19:17, aktualizované: 20:28

Dopravný podnik Bratislava pomaly obnovuje jazdenie liniek.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 21
Celková čítanosť: 26540x
Priemerná čítanosť článkov: 1264x

Autor blogu

Kategórie