Založ si blog

Všetci o tom hovoria, no nič sa nedeje

O dianí a čudných postupoch súdníctva a polície v našom štáte sa v poslednej dobe dosť často hovorí. Z niektorých zaujímavých článkov jednoznačne vyplýva, že tu nie je všetko v poriadku. O týchto čudných dianiach hovoria naši všetci politici, ale zatiaľ neprichádza ku žiadnym zmenám. V našom prípade v súčasnej dobe čakáme na odpovede na sťažnosti, ktoré sme podali. Nakoľko je dovolenkové obdobie sme ešte asi z tohto dôvodu nedostali žiadnu odpoveď. Medzi časom sme takisto požiadali o kópiu vyšetrovacieho spisu, ktorým to všetko začalo a dočkali sme sa odpovede, že spis, ktorý by už mal byť v archíve si vyžiadal náš dozorujúci prokurátor a polícia nemá ani len rovnopis tohto spisu. Je to prinajmenšom zaujímavé, že na polícii v Komárne, kde by sa mal nachádzať minimálne rovnopis tohto spisu, sa nenachádza nič, čo sa týka tohto prípadu a dozvedáme sa, že si ho vyžiadal náš prokurátor, ktorý ho z nejakého neznámeho dôvodu ešte stále nevrátil. Možno, keby sa bol venoval tomuto spisu pred tým, ako podal obžalobu, dneska by sme nemuseli písať čo sa tu vlastne deje. Je možné aj to, že pán dozorujúci prokurátor sa rozhodol, že tento spis trošku optimalizuje. No napriek tomu naďalej trváme na zhotovení kópie tohto spisu, prinajhoršom si poskladáme celý tento spis z kóopií, ktoré sme si počas vyšetrovania priebežne zabezpečovali. Práve vďaka tomu máme v rukách dosť dôležité úradné listiny, ktoré podľa môjho názoru nasvedčujú tomu, že v tomto prípade nie je všetko kóšer. Na Slobodnom Vysielači z utorka 6.8.2019 o 20:30 hodine, pán Harabin dôkladne vysvetľuje ako u nás funguje spravodlivosť a z akého dôvodu sudcovia vynášajú nezákonné rozsudky. Ako jeden z týchto dôvodov uvádza aj ten, že sudcovia musia vyniesť rozsudky protizákonné a to z toho dôvodu, aby nenavodili trestné stíhanie prokurátorom alebo policajtom. Ako vo svojich viacerých článkoch uvádzam, že nie všetci policajti, prokurátori a sudcovia sú rovnakí a nemajú rovnaký postup, odporúčal by som Vám všetkým si vypočuť na internete toto vysielanie, ktoré som hore uviedol a možno pochopíme diania, ktoré sa neustále dejú v našom drahom štáte. A z toho dôvodu, že sú všade dovolenky a nič zaujímavé sa nedeje a nechodia nám ani očakávané odpovede zo strany Krajskej a Generálnej prokuratúry, sme sa rozhodli, že si trochu oddýchneme aj my. Akonáhle nám budú doručené dlho očakávajúce rozhodnutia zo strany hore uvedených orgánov Vám hneď napíšeme. Zatiaľ Vám prajem všetkým krásne leto.

Zaujímavé upovedomenie

15.11.2019

Po podaní našej sťažnosti na prokurátora a konanie policajta sme dostali túto zaujímavú odpoveď, v ktorej sa uvádza, že z našej sťažnosti nevyplývajú skutočnosti, ktoré by zakladali viac »

Podozrivé pochybenia

14.11.2019

Tak sme tu znovu. Po doručení uznesenia z krajského súdu Nitra, v ktorom sa uvádza mimochodom aj to, že sudkyňa, ktorá figuruje v našom prípade, JUDr. Erika Jóobová nekonala v súlade so zákonom, viac »

Pred upratovaním a po upratovaní

11.11.2019

Tak ako som sľúbil, že tento týždeň zverejním niektoré veľmi čudné a podľa môjho názoru pochybné vyjadrenia krajskej prokuratúry v našom prípade vám v dnešný deň poskytnem na prečítanie viac »

Sopka Nový Zéland

Erupcia novozélandskej sopky si vyžiadala minimálne jednu obeť

09.12.2019 06:30, aktualizované: 07:10

Novozélandská polícia uviedla, že v okolí sopky sa nachádzalo aj viacero cudzincov.

smer, voľby

Smer ďalším videom útočí na všetkých. Experti: Je to dvojtvárne

09.12.2019 06:00

Pozrite si najnovšie video Smeru a názor expertov naň. Nepomýli to voličov? Pre TV Pravda videá Smeru komentujú Michal Ruttkay a Ján Baránek.

Komárno, MHD, Arriva, autobus

Arriva chce zvýšiť ceny cestovného v mestách a krajoch

08.12.2019 23:58

Dopravná skupina Arriva považuje za potrebné zvýšiť ceny cestovného v dotovanej mestskej a prímestskej autobusovej doprave.

Prešov

Ján prežil výbuch v Prešove: Je mi ľúto ľudí, ktorí tam zostali

08.12.2019 21:29

Boli sme s dcérou doma. Cítili sme plyn, valilo sa to cez chodbu až hore. Kričal som z balkóna, nech vypnú plyn. Povedali mi, že sa to už rieši. A o niekoľko minút nastal výbuch.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 34
Celková čítanosť: 55193x
Priemerná čítanosť článkov: 1623x

Autor blogu

Kategórie