Založ si blog

Aj takto sa dá v Komárne. . .

V roku 2012 bol takto krivo obvinený jeden môj veľmi blízky kamarát,ktorý zhodou okolností v tom čase bol tak isto mladý začínajúci právnik a mestskí policajti, konkrétne komárňanská mestská policajtka vykonštruovala útok na verejného činiteľa so zbraňou (autom) a vďaka komárňanskej polícií a prokuratúre mu bolo vznesené obvinenie a v neskoršej dobe  bol aj odstíhaný prvostupňovým súdom v Komárne. Taktiež komárňanský vyšetrovateľ nevyhodnotil a nevysporiadal sa s videom z inkriminovaného miesta činu a následne nato ho nevyhodnotila ani  komárňanská prokuratúra a ani komárňanská sudkyňa JUDr. Erika Joóbová.  Až krajský súd, ktorý ako jediný vyhodnotil video, zrušil rozhodnutie okresného súdu v Komárne a veci uviedol na správnu mieru a uviedol  takto „v pomere k videozáznamu je potrebné výpovede poškodených a svedkov považovať za subjektívne. Toto sa plne prejavilo pri ich výpovediach na hlavnom pojednávaní, kde oproti ich výpovediam v prípravnom konaní vznikli rozpory.“ Je to citát v rozsudku spravodlivého  krajského súdu, vďaka ktorému bolo toto nešťastné, myslím ,že taktiež umelo vykonštruované trestné stíhanie zastavené. 

Podotýkam, že tento nespravodlivý a únavný  proces vďaka nevyhodnoteniu a nevysporiadaniu sa s dôkazmi zo strany komárňanskej prokuratúry, polície a následne súdu, trval cca tri roky. 

No povedzte, nieje to smola, že nám bola pridelená práve táto „spravodlivá“   sudkyňa?

Tento článok som Vám uviedol ako príklad , že v našom prípade sa nejedná o prvý takýto zbabraný proces plný prešlapov. Som presvedčený o tom, že pokiaľ každý zamestnanec orgánov činných v trestnom konaní (polície , prokuratúry, súdov) nebude zodpovedať za svoje rozhodnutia a uznesenia , bude ešte veľa takýchto zneužívaní , ktorých  sa dopustia na občanoch nášho štátu . Nieje čudo , že všetci mladí ľudia utekajú do zahraničia, kde nemusia čeliť buzerácií zo strany orgánov štátnej správy.  

 

Link na video: https://www.youtube.com/watch?v=yeMmfZJMg1k&t=2s

Zaujímavé upovedomenie

15.11.2019

Po podaní našej sťažnosti na prokurátora a konanie policajta sme dostali túto zaujímavú odpoveď, v ktorej sa uvádza, že z našej sťažnosti nevyplývajú skutočnosti, ktoré by zakladali viac »

Podozrivé pochybenia

14.11.2019

Tak sme tu znovu. Po doručení uznesenia z krajského súdu Nitra, v ktorom sa uvádza mimochodom aj to, že sudkyňa, ktorá figuruje v našom prípade, JUDr. Erika Jóobová nekonala v súlade so zákonom, viac »

Pred upratovaním a po upratovaní

11.11.2019

Tak ako som sľúbil, že tento týždeň zverejním niektoré veľmi čudné a podľa môjho názoru pochybné vyjadrenia krajskej prokuratúry v našom prípade vám v dnešný deň poskytnem na prečítanie viac »

Sopka Nový Zéland

Erupcia novozélandskej sopky si vyžiadala minimálne jednu obeť

09.12.2019 06:30, aktualizované: 07:10

Novozélandská polícia uviedla, že v okolí sopky sa nachádzalo aj viacero cudzincov.

smer, voľby

Smer ďalším videom útočí na všetkých. Experti: Je to dvojtvárne

09.12.2019 06:00

Pozrite si najnovšie video Smeru a názor expertov naň. Nepomýli to voličov? Pre TV Pravda videá Smeru komentujú Michal Ruttkay a Ján Baránek.

Komárno, MHD, Arriva, autobus

Arriva chce zvýšiť ceny cestovného v mestách a krajoch

08.12.2019 23:58

Dopravná skupina Arriva považuje za potrebné zvýšiť ceny cestovného v dotovanej mestskej a prímestskej autobusovej doprave.

Prešov

Ján prežil výbuch v Prešove: Je mi ľúto ľudí, ktorí tam zostali

08.12.2019 21:29

Boli sme s dcérou doma. Cítili sme plyn, valilo sa to cez chodbu až hore. Kričal som z balkóna, nech vypnú plyn. Povedali mi, že sa to už rieši. A o niekoľko minút nastal výbuch.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 34
Celková čítanosť: 55195x
Priemerná čítanosť článkov: 1623x

Autor blogu

Kategórie