Založ si blog

Ďalšie bludy komárňansko-policajno prokurátorskej inkvizície

Ďalej píšeme o postupe a „spravodlivom“ vyšetrovaní Mgr. Norberta Kukodu, ktorý Vám budem postupe opisovať. Tento „elitný vyšetrovateľ“ sa ani len nepokúsil vysporiadať s nutnou obranou, krajnou núdzou alebo prípadnou neprimeranou obranou, ale tvrdo išiel proti môjmu synovi. Dozorujúcim prokurátorom v tomto podľa môjho názoru umelo vykonštruovanom trestnom stíhaní je ďalší „odborník“ na dodržiavania zákonnosti a dozoru nad zákonnosťou, prokurátor JUDr. Marián Konkolovský, ktorému nič nehovorí rovnosť zbraní, nakoľko páchatelia boli dvaja, väčšieho vzrastu a váhy, tzv. krátke karé . Tento prokurátor taktiež v návrhu na podanie obžaloby na okresný súd Komárno, neuviedol jeden najhlavnejší kľúčový dôkaz na obhajobu môjho syna, ktorým je videozáznam z kritickej noci. Už tu je vidieť, ako veľmi sa „snaží byť“ pán prokurátor Judr.Konkolovský spravodlivý a ako sa „snaží konať spravodlivo“ a tým pádom v neprospech môjho syna. Podal som niekoľko sťažností a tento náš „nezaujatý ochranca dodržiavania zákonnosti“ sa nevysporiasdal s viacerými vecami, ktoré som v týchto sťažnostiach uvádzal. Ako dôkaz prikladám hore uvedené podanie obžaloby.

Takže čitatelia čítajte…

Podľa možností budeme pokračovať ďalej v písaní týchto článkov a v dokladovaní veľmi zaujímavých rozhodnutí. Hlavne v „úžastných “ rozhodnutiach a uzneseniach dozorujúceho prokurátora krajskej prokuratúry Nitra Mgr. Jána Gáfrika.

link na video z kritickej noci sa nachádza v predchádzajúcom článku.

Súdny znalec

21.08.2019

Po našej sťažnosti na nášho pána znalca nám prišla zaujímavá odpoveď. Nakoľko už uplynulo skoro sedem rokov a sťažovať sa na znalecký posudok pána doktora je možné len do troch rokov. viac »

DESATORO! Otázok

20.08.2019

Organizuje dozorujúci prokurátor polovačky pre prokurátorov, ktorí majú vykonávať dozor nad jeho konaním? Je to morálne a zákonné správanie? Dokážu jeho kamaráti z polovačiek nestranne viac »

Iný prokurátor, iný policajt, iný výsledok

19.08.2019

Nedávno sa stala podobná udalosť ako môjmu synovi jednému môjmu známemu, ktorý v noci išiel domov so svojou priateľkou a traja fešáci sa rozhodli, že ho trošku dokopú a prefackajú. Asi viac »

Boeing

Boeing chce rekordne zvýšiť výrobu modelu 737, keď im úrady povolia lietať

22.08.2019 21:47

Spoločnosť Boeing plánuje, že vo februári 2020 navýši produkciu lietadiel 737 ak kontrolné orgány vo štvrtom štvrťroku povolia ich lety.

Alexej Navaľnyj

Moskovský súd odmietol predĺžiť väzbu Navaľnému, prepustia ho v piatok

22.08.2019 21:14

Navaľného v júli odsúdili na 30 dní väzenia.

miloš zeman

Prezident Zeman vymenuje Zaorálka za ministra kultúry v utorok popoludní

22.08.2019 20:22

Končí sa tak niekoľkomesačný boj o ministerstvo kultúry.

fans

Fanúšikovia tímu PAOK pochodovali Bratislavou, paralyzovali dopravu na Trnavskom mýte

22.08.2019 19:17, aktualizované: 20:28

Dopravný podnik Bratislava pomaly obnovuje jazdenie liniek.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 21
Celková čítanosť: 26539x
Priemerná čítanosť článkov: 1264x

Autor blogu

Kategórie