Založ si blog

Ďalšie bludy komárňansko-policajno prokurátorskej inkvizície

Ďalej píšeme o postupe a „spravodlivom“ vyšetrovaní Mgr. Norberta Kukodu, ktorý Vám budem postupe opisovať. Tento „elitný vyšetrovateľ“ sa ani len nepokúsil vysporiadať s nutnou obranou, krajnou núdzou alebo prípadnou neprimeranou obranou, ale tvrdo išiel proti môjmu synovi. Dozorujúcim prokurátorom v tomto podľa môjho názoru umelo vykonštruovanom trestnom stíhaní je ďalší „odborník“ na dodržiavania zákonnosti a dozoru nad zákonnosťou, prokurátor JUDr. Marián Konkolovský, ktorému nič nehovorí rovnosť zbraní, nakoľko páchatelia boli dvaja, väčšieho vzrastu a váhy, tzv. krátke karé . Tento prokurátor taktiež v návrhu na podanie obžaloby na okresný súd Komárno, neuviedol jeden najhlavnejší kľúčový dôkaz na obhajobu môjho syna, ktorým je videozáznam z kritickej noci. Už tu je vidieť, ako veľmi sa „snaží byť“ pán prokurátor Judr.Konkolovský spravodlivý a ako sa „snaží konať spravodlivo“ a tým pádom v neprospech môjho syna. Podal som niekoľko sťažností a tento náš „nezaujatý ochranca dodržiavania zákonnosti“ sa nevysporiasdal s viacerými vecami, ktoré som v týchto sťažnostiach uvádzal. Ako dôkaz prikladám hore uvedené podanie obžaloby.

Takže čitatelia čítajte…

Podľa možností budeme pokračovať ďalej v písaní týchto článkov a v dokladovaní veľmi zaujímavých rozhodnutí. Hlavne v „úžastných “ rozhodnutiach a uzneseniach dozorujúceho prokurátora krajskej prokuratúry Nitra Mgr. Jána Gáfrika.

link na video z kritickej noci sa nachádza v predchádzajúcom článku.

Zaujímavé upovedomenie

15.11.2019

Po podaní našej sťažnosti na prokurátora a konanie policajta sme dostali túto zaujímavú odpoveď, v ktorej sa uvádza, že z našej sťažnosti nevyplývajú skutočnosti, ktoré by zakladali viac »

Podozrivé pochybenia

14.11.2019

Tak sme tu znovu. Po doručení uznesenia z krajského súdu Nitra, v ktorom sa uvádza mimochodom aj to, že sudkyňa, ktorá figuruje v našom prípade, JUDr. Erika Jóobová nekonala v súlade so zákonom, viac »

Pred upratovaním a po upratovaní

11.11.2019

Tak ako som sľúbil, že tento týždeň zverejním niektoré veľmi čudné a podľa môjho názoru pochybné vyjadrenia krajskej prokuratúry v našom prípade vám v dnešný deň poskytnem na prečítanie viac »

Sopka Nový Zéland

Erupcia novozélandskej sopky si vyžiadala minimálne jednu obeť

09.12.2019 06:30, aktualizované: 07:10

Novozélandská polícia uviedla, že v okolí sopky sa nachádzalo aj viacero cudzincov.

smer, voľby

Smer ďalším videom útočí na všetkých. Experti: Je to dvojtvárne

09.12.2019 06:00

Pozrite si najnovšie video Smeru a názor expertov naň. Nepomýli to voličov? Pre TV Pravda videá Smeru komentujú Michal Ruttkay a Ján Baránek.

Komárno, MHD, Arriva, autobus

Arriva chce zvýšiť ceny cestovného v mestách a krajoch

08.12.2019 23:58

Dopravná skupina Arriva považuje za potrebné zvýšiť ceny cestovného v dotovanej mestskej a prímestskej autobusovej doprave.

Prešov

Ján prežil výbuch v Prešove: Je mi ľúto ľudí, ktorí tam zostali

08.12.2019 21:29

Boli sme s dcérou doma. Cítili sme plyn, valilo sa to cez chodbu až hore. Kričal som z balkóna, nech vypnú plyn. Povedali mi, že sa to už rieši. A o niekoľko minút nastal výbuch.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 34
Celková čítanosť: 55192x
Priemerná čítanosť článkov: 1623x

Autor blogu

Kategórie